Ndërron jetë në moshën 19-vjeçare aktori i njohur britanik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndërron jetë në moshën 19-vjeçare aktori i njohur britanik

Aktori i njohur britanik, Archie Lyndhurst ka ndërruar jetë në moshën 19-vjeçare.

CBBC, rrjeti që transmetoi serialin britanik So Awkward , në të cilën Lyndhurst luante, publikoi një deklaratë pas vdekjes së tij:

“Na vjen shumë keq që duhet t’ju tregojmë se Archie Lyndhurst, i cili luajti shkëlqyeshëm Ollie në So Awkard, ka vdekur pas një sëmundjeje. Archie do të na mungoi jashtëzakonisht shumë të gjithë.”

Ai ishte djali i aktorit Nicholas Lyndhurst dhe balerinës Lucy Smith .

Advertisement

Ndërron jetë në moshën 19-vjeçare aktori i njohur britanik shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy