Ndryshimi drastik i Fifi-t, këngëtarja zbulon arsyen e rënies në peshë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fifi konsiderohet si një nga këngëtaret më të pëlqyera në shoubizin shqiptar.

Këngët e saj pëlqehen shumë, kryesisht nga të rinjtë.

Ajo së fundmi ka ndryshuar shumë me rënien drastike në peshë.

Këngëtarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin në formën fizike, dhe kjo si duket nuk qenka pëlqyer nga të gjithë.

Advertisement

Një ndjekës i shkroi asaj:

“Spom pëlqen që kishe hup kile”.

Fifi ia ktheu duke thënë, duke zbuluar edhe arsyen:

“Kur shtova mthoshit fuqi uthulle, tash pasi humba spo ju pëlqen. Po e vërteta është se se kam bërë për as njëri këtë ndryshim tek vetja jem as mem gjyku a mem tregu a ma mirë kshtu a ashtu. E kisha të nevojshme për shëndetin tem me ra dhe rash. Flm”, ka shkruar ajo.

Advertisement

Ndryshimi drastik i Fifi-t, këngëtarja zbulon arsyen e rënies në peshë shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy