Nënë për herë të parë, Olta Gixhari shkëlqen nga nuri i pritjes së ëmbël (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nënë për herë të parë, Olta Gixhari shkëlqen nga nuri i pritjes së ëmbël (FOTO)

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e pritjes së ëmbël e ka zbuluar vetë ajo, ku është shprehur e emocionuar.

Pak ditë më parë ajo postoi një foto ku shfaqej me partnerin, të cilit ia kishte mbuluar fytyrën duke e puthur e përqafuar. “Mami dhe babi”, shkruante Olta krah fotos.

Advertisement

Ndërsa d.itën e sotme aktorja ka postuar në Instagram një foto gjatë një udhëtimi me makinë dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë.

Pak ditë më parë Olta tregoi edhe barkun e rrumbullakosur në një video. Gixhari prej kohësh po jeton në Spanjë, aty ku ndodhet edhe partneri i saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy