Olta Gixhari përballet me problemin e parë të shtatzënisë, partneri misterioz shfaqet teksa i… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Olta Gixhari përballet me problemin e parë të shtatzënisë, partneri misterioz shfaqet teksa i… (FOTO)

“Kush e gjen se në…”, Olta Gixhari poston foton e bukur me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka zbuluar se i kanë nisur problemet e para të pritjes së ëmbël. Përmes një foto të publikuar në “Instastory”, ajo ka treguar se për shkak të barkut të rrumbullakosur nuk mund të ulet dot që të veshë këpucët.

Por Olta ka zbuluar se në ndihmë i ka ardhur partneri i saj misterioz, i cili në foton e postuar nga Olta shfaqet teksa i vesh këpucët.

Gixhari ka postuar herë pas here foto ku ka treguar barkun që i rritet dita-ditës, por ajo ka preferuar që të mbajë të fshehtë gjininë e bebit dhe sa muajsh është.

Advertisement

Gjithashtu aktorja ka vendosur që identitetin e partnerit të saj ta mbajë sekret, për shkak se ai nuk dëshiron që të bëhet figurë publike.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy