Olta Boka kalon situatën më të vështirë me vogëlushen e saj: Ma bëri gjakun ujë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Olta Boka kalon situatën më të vështirë me vogëlushen e saj: Ma bëri gjakun ujë

Si një nënë e re, këngëtarja Olta Boka ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të vështirë që ka kaluar së fundmi me vogëlushen e saj, Gaian.

Vogëlushja po kalon një virozë, që i ka shkaktuar temperaturë të lartë. Olta shprehet se kjo situatë e ka trembur shumë, por fatmirësisht Gaian është qetësuar.

Advertisement

“S’paska clirim me te madh se te shohesh qe femijes po i zbret temperatura Sa te vegjel e njekohesisht te forte qe jane bebat! Na bene gjakun uje keto virozat gjakprishese por te nevojshme per imunitetin Imagjino kur virozes i bashkohet dhe dalja e nje dhemballe…”, shkruan këngëtarja.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy