Pas fotove virale duke qarë, Hailey Bieber reagon për gjendjen e bashkëshortit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas fotove virale duke qarë, Hailey Bieber reagon për gjendjen e bashkëshortit

Të shtunën, më 27 prill, Justin Bieber, publikoi disa imazhe në Instagram, dy prej të cilave e shfaqnin atë të përlotur. Këngëtari i “Baby” në njërën foto shihet duke qarë para kamerës, ndërsa në të dytin dukej të përlotur. Në të dyja ai kishte veshur të njëjtën pulovër ngjyrë bezhë dhe kapelë jeshile me kovë.

Justin nuk i shtoi një përshkrim postimit, i cili përfshinte gjithashtu foto të tij duke performuar në skenë. Gruaja e krijuesit të hitit, Hailey, 27 vjeçe, ishte mes atyre që komentuan imazhet, duke shkruar: “një qaraman i bukur”.

 

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Më vonë, Justin u shfaq për të siguruar fansat e tij se ai ishte mirë, duke postuar disa fotografi të tij duke buzëqeshur në Instagram. Albumi i imazheve përfshinte pamje të këngëtares duke vozitur dhe duke parë mbi oqean.

Postimet vijnë pasi një burim i afërt me çiftin i tha PEOPLE se Justin dhe Hailey, të cilët u martuan në vitin 2018, “po shkojnë shumë mirë, pavarësisht thashethemeve për të kundërtën “. Në fillim të këtij muaji, i njëjti burim tha: “Nuk ka divorc dhe nuk ka asnjë të vërtetë në të. Ata janë shumë, shumë të lumtur”./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy