Pas rënies drastike në peshë, Adele refuzon miliona paund për produkte dietike

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas rënies drastike në peshë, Adele refuzon miliona paund për produkte dietike

Pas humbjes së 44 kilogramëve, këngëtares Adele sipas “The Sun”  I janë ofruar shumë të çmendura vetëm për të reklamuar produkte të ndryshme dobësime, nga kompani shumë të mëdha.

Ofertat gjithashtu kanë qenë dhe nga kompani televizive dhe firma marketingu për të reklamuar imazhin e saj të ri.

Sipas burimeve të njëjta këngëtarja nuk ka pranuar për 2 arsye, e para sepse nuk do të jetë një kopje e shëmtuar e motrave Kardashian dhe e dyta sepse për të nuk ka rëndësi pamja por albumet dhe këngët e reja që ajo po përgatit dhe nuk do që asgjë t’ja heq vëmendjen nga qëllimi kryesor. Adele ka premtuar se vitin tjetër do të publikojë një album të ri./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy