Pas stërvitjes intensive, Bebe Rexha surprizon fansat me trupin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po njeh famë ndërkombëtare në rritje.

Ajo është kthyer si një nga emrat më të preferuar muzikorë për të rinjtë në mbarë botën.

Me hitet e saj ka fituar zemrat shumë fansave.

Ajo gjithashtu është tejet provokuese me fotot dhe videot në rrjetet sociale.

Advertisement

Shpesh e kemi parë Beben me më shumë kilogramë se vajzat e tjera të botës së shoëbiz-it por këngëtarja së fundmi i ka befasuar të gjithë duke u shfaqur me më pak kile.

Bebe është dobësuar por pa humbur format e theksuara të të pasmeve dhe kjo falë stërvitjes me një profesioniste fitnesi, siç shkruan ajo.

Këtë e tregojnë edhe fotot e fundit.

Pas stërvitjes intensive, Bebe Rexha surprizon fansat me trupin shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy