Pasi rrëfeu për sëmundjen e rëndë, Bella Hadid shfaqet tullace dhe e veshur si robot

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pasi rrëfeu për sëmundjen e rëndë, Bella Hadid shfaqet tullace dhe e veshur si robot

Bella Hadid ka realizuar një set fotografik e cila shihet e shndërruar në një aliene, e frymëzuar nga AI për fushatën e fundit të “Heaven by Marc Jacobs”.

 

Në disa foto të këtij seti 26-vjeçarja shihet tullace, si robot me një veshje metalike. Në disa foto të tjera ajo ka pozuar nudo.

 

Advertisement

Pasi rrëfeu për sëmundjen e rëndë, Bella Hadid shfaqet

 

Së fundmi, Bella Hadid ka kaluar një problem të rëndë shëndetësor pasi përmes rrjeteve sociale u ka treguar miliona ndjekësve të saj, se si e kaloi fazën e trajtimit të sëmundjes Lyme.

 

Advertisement

Pasi rrëfeu për sëmundjen e rëndë, Bella Hadid shfaqet

Në fotot e publikuara, ajo shfaqej me tuba dhe fasha në krah, duke iu nënshtruar trajtimit për sëmundjen Lyme dhe e shtrirë në shtrat./Living/

 

Pasi rrëfeu për sëmundjen e rëndë, Bella Hadid shfaqet

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy