“Porosia që më la Sara dhe PM”, Ditea Berisha kujton sfidën që i kushtoi finalen: Dhash maksimumin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Porosia që më la Sara dhe PM”, Ditea Berisha kujton sfidën që i kushtoi finalen: Dhash maksimumin

Dite Berisha u rikthye sot në Ferma Club, me bashkëfinalistët e Ferma VIP.

Blogerja u shpreh nostaligjike për ditët në fermë dhe ajo që e bën më krenare jashtë janë komentet e familjarëve.

“Në Ferma VIP duhet të përshtatesha me një rutinë që nuk e kisha bërë asnjëherë. Komentet e familjarëve që kisha më merak kanë qenë shumë pozitive, prandaj kjo më bën të them që ja ka vlejt. Sara ishte personi i fundit që kam takuar para se të hya në Fermë, bashkë me PM. PM më ka uruar dalsh më mirë se Sara”, shpreher Ditea.

Përsa i përket sfidën që i kushtoi finalen, ish fermerja u shpreh:

Advertisement

“Dhash maksimumin. Por ishte një moment që u ngatrrova shumë keq me litarët. Unë sfidat i kam marrë shumë seriozisht. Duke marrë parasysh pritshmërit e mia, fizikun, unë kam dhënë shumë nga vetja”./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy