Pritja përfundoi/ Adele zbulon datën e publikimit të këngës më të re

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pritja përfundoi/ Adele zbulon datën e publikimit të këngës më të re

Këngëtarja Adele ka vendosur që të rikthehet më e fuqishme se asnjëherë më parë.

 

Ajo pritet që të publikoi këngën “Easy On Me” me 15 tetor. Në Twitter, Adele ndau një pjesë të vogël të këngës dhe të videoklipit.

 

Advertisement

Megahiti i saj “The Someone Like You” bëri që emri i saj dhe muzika e këngëtares të dëgjoheshin nga të gjithë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy