Publikohen pamje të reja të Genta Ismajlit shtatzënë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Publikohen pamje të reja të Genta Ismajlit shtatzënë

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është në pritje të ëmbël.

Edhe pse ky lajm nuk është konfirmuar ende prej vetë artistes, pamjet me barkun e rrumbullakosur kanë qarkulluar kudo në media.

Ditën e sotme ajo ka shpëndarë një foto, krah së cilës shkruan: “Ndjehem e bekuar. Ju dua të gjithëve”.

Së fundmi, partneri i saj ka ndarë një video të këngëtares në InstaStory dhe pamjet vërtetojnë shtatzëninë e këngëtares.

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy