Bëni Like Struga.info në Facebook


Revoltohet Fifi: Nuk do të flas më për jetën time private

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Revoltohet Fifi: Nuk do të flas më për jetën time private

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, e cila njihet nga të gjithë si Fifi, konfirmoi për herë të parë lidhjen me partnerin e saj.

Mirëpo, ky lajm ka marrë të gjithë vëmendjen mediatike, duke shkaktuar irritim tek këngëtarja, e cila shkruan se nuk do të flasë më në intervista dhe askund tjetër për jetën e saj private.

Ajo u shpreh se është tepruar për komentet rreth jetës së saj, ndërsa paralajmëroi se një baladë e re dashurie është drejt finalizimit.

“Kam shumë nevojë të shoh të shkruhet për muzikën time.. Ndërkohë është faji im absolutisht që kam dhënë copëza. Dhe ky është statusi i fundit që unë e shkruaj për çështje të jetës time personale.. nuk do them as edhe një fjalë më t voglën me këtë gjë as në live as me asni vend.. Me shumë dashuri Fifi. P.s Ninullë Dashnie vjen këtë javë”, ka shkruar Fifi.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy