Rigelsa Cybi i futet muzikës, publikohet kënga e parë e fermeres

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rigelsa Cybi i futet muzikës, publikohet kënga e parë e fermeres

Rigelsa Cybi është një nga fermeret e Ferma VIP. Ajo është aktore dhe modele, por së fundmi edhe këngëtare.

Është publikuar kënga e saj e parë, “Beb”. Edhe pse e izoluar në Fermë, Rigelsa nuk e di ende se projekti i saj i parë në muzikë është tashmë i publikuar.

Sot Rigelsa është në emocionet e eliminimit, bashkë me gjithë fermerët e tjerë të grupit të saj, blu. Dy personazhet më pak të votuar do të përballen në një sfidë kokë më kokë që mbetet për tu parë gjatë prime-t të sotëm, duke nisur nga ora 21:00 në ekranin e Vizion Plus./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy