Nënë për herë të parë, Genta Ismajli publikon foton e parë të binjakëve dhe emrat e tyre

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nënë për herë të parë, Genta Ismajli publikon foton e parë të binjakëve dhe emrat e tyre

Këngëtarja Genta Ismajli është bërë së fundmi nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj turk Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali. Ditën e sotme Genta ka publikuar foton e parë të binjakëve teksa ka zbuluar dhe emrat e tyre, Ivy dhe Icon.

“22.02.2022. Ja ku janë bebet tona, edhe më perfekte seç i kishim imagjinuar. Ivy dhe Icon”, ka shkruar këngëtarja ku shfaqet në një set profesional të realizuar me dy vogëlushët në krahë.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Kjo është hera e parë për Gentën dhe partnerin e saj që bëhen prindër, me dy binjakë./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy