Rita Ora “e stresuar”: Nuk e di nëse mund të bëj se*s me Taikan në shtëpinë e prindërve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rita Ora “e stresuar”: Nuk e di nëse mund të bëj se*s me Taikan në shtëpinë e prindërve

Gjatë një interviste të bërë së fundmi, Rita Ora ka deklaruar se është paksa konfuze nëse mund të bëjë dashuri me bashkëshortin e saj në shtëpinë e prindërve të saj, teksa do të qëndrojnë aty së bashku për herë të parë.

Kjo pasi shtëpia e saj e cila ndodhet në Londrën Perëndimore është në punime e sipër dhe për këtë bashkëshorti i saj do ti bashkohet këtë fundjavë në shtëpinë e nënës.

Rita pranoi gjithashtu se i duket e vështirë të kryejë marrëdhënie intime me burrin e saj në Zelandën e Re kur janë me dy vajzat e Taika.

Rikujtojmë që ylli me origjinë shqiptare, ditën e premte, publikoi këngën e saj më të re “Ask & You Shall Receive”, pas suksesit të albumit të saj të vitit 2023 “You & I”.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy