Siç di vetëm ajo! Emily Ratajkowski “qeras” fansat me fotot provokuese në 33 vjetorin e lindjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Siç di vetëm ajo! Emily Ratajkowski “qeras” fansat me fotot provokuese në 33 vjetorin e lindjes

Emily Ratajkowski festoi ditëlindjen më 7 qershor.

Modelja e njohur mbush 33 vjeç dhe ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram për ditën e veçantë.

Ratajkowski postoi disa foto të saj duke pozuar me bikini shumëngjyrëshe dhe të veshur me një këmishë të kuqe me kuadrate dhe mini pantallona të shkurtra. Komenteve iu drejtuan disa miq të saj të famshëm, si Irina Shayk, e cila e uroi për ditëlindjen e saj./vizionplus.tv

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy