“Vibracione”, Elsa Lila performon për herë të parë bashkëpunimin me Pirro Çako në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Vibracione”, Elsa Lila performon për herë të parë bashkëpunimin me Pirro Çako në “Ferma VIP”

Mbremjen e sotme në “Ferma VIP”, fermerët realizuar koncertin e shumëpritur artistik, ku risollën këngët hit shqiptare. Kocerti kishte drejtoreshë artistike Elsa Lilën dhe bashkëpunuesin e saj, Renis Gjokën.

Këngëtarja e mirënjohur, Elsa Lila na surprizoi me këngën e saj më të re, kënduar për herë të parë në “Ferma VIP”. Kënga më e re e fermeres titullohet “Vibracione” dhe është në bashkëpunim me këngëtarin Pirro Çako

Një performancë e jashtëzakonshme, shoqëruar edhe nga fermerët dhuroi emocione si dhe mahniti publikun. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy