Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë dhe vlerësimin për David: Ti je gjithçka për ne!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë dhe vlerësimin për David: Ti je gjithçka për ne!

Victoria Beckham nuk ka nguruar të falënderojë dhe shprehë dashurinë për bashkëshortin e saj, David, me rastin e Ditës së Baballarëve.

Dizajnerja e modës dhe ish-këngëtarja e Spice Girls është e martuar me ish-futbollistin që nga viti 1999 dhe kanë 4 fëmijë: Brooklyn (25), Romeo  (22), Cruz (19) dhe Harper (13 vjeç).

Beckham ndau disa foto të bashkëshortit të saj me fëmijët e tyre dhe shkroi: “Gëzuar ditën e babait babit më të mirë! Të gjithë të duam shumë! Ju jeni gjithçka për ne. Shume puthje”.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy