Video/ Dua Lipa sulmohet nga fansat në Mexico City

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dua Lipa ishte në Meksiko City së fundmi për xhirimet e një fushate të re marketingu dhe kur po dilte u rrethua nga turma e fansave që po prisnin jashtë ndërtesës. Dy prej tyre u sulën drejt saj dhe qe e vështirë për rojat e sigurisë t’i mbanin larg këngëtares. Dua nxitoi për t’u futur në makinë dhe dukej shumë e friksuar nga mënyra si fansat reaguan. Video u bë virale online në kohë rekord.

Dua nuk është lënduar gjatë kesaj ngjarjeje, por çdo gjë mund të kishte ndodhur. Lajmi se ajo ndodhej në zonë u përhap shumë shpejt dhe këngëtarja as nuk e priste të rrethohej kështu nga fansat./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy