Bëni Like Struga.info në Facebook


Video/ Fansja heq recipetat në club dhe ia hedh Ledri Vulës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video/ Fansja heq recipetat në club dhe ia hedh Ledri Vulës

Mbrëmjen e djeshme këngëtari Ledri Vula ka performuar në një lokal në kryeqytet.

 

Pjesëmarrja e të rinjve ishte e lartë, të cilët argëtoheshin nën shoqërinë e muzikës dhe kërcimeve.

 

Advertisement

Mirëpo duket se disa vajza teksa shihnin Ledrin duke performuar në skenë kanë dalë nga “vetja” dhe janë munduar që t’i tërheqin vëmendjen.

 

Në videon e mëposhtme shihet një vajzë e cila heq recipetat dhe ja hedh këngëtarit. Madje, reperi ka publikuar videon dhe e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.


Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy