Xhesika sqaron ç’ndodhi në “shtëpinë e të privilegjuarëve”, i kërkon falje Albanos

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Xhesika sqaron ç’ndodhi në “shtëpinë e të privilegjuarëve”, i kërkon falje Albanos

Gledisi është zgjedhur kryefermer për herë të parë dhe ka qëndruar të shtëpia e të privilegjurëve, ku si shoqëruesen e tij zgjodhi Xhesikën.

Një ndër privlilegjet e kryefermerit ishte të urdhëronte dy nga anëtarët e skuadrës që janë në televotim që t’i servirin ushqimin.

Buçko zgjodhi Albanon dhe Nikon, por duket se kjo detyrë ka sjellë pakënaqësi. Albano ka pretenduar se Buçko ka abuzuar me privilegjet dhe Xhesika është ndjerë keq për këtë.

Këngëtarja i ka kërkuar falje Albanos pasi i kërkuan t’i dërgonte edhe akull në shtëpinë e tyre./vizionplus.tv

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy