Gafa në mbrojtje ndëshkon Shqipërinë, vetëm barazim ndaj Islandës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gafa në mbrojtje ndëshkon Shqipërinë, vetëm barazim ndaj Islandës

Shqiperia nuk shkoi me shume se nje barazim 1 me 1 ne Islande ne ndeshjen e pare te Liges se Kombeve.

Kuqezinjte luajten me mire dhe ia dolen te kalojne ne avantazh me ane te Seferit ne minuten e 30.

Mirepo nje gabim ne mbrojtje i Gjimshitit ne startin e pjeses se dyte beri qe nordiket te barazonin.

Deri ne fund luajtem me mire por pa mundur te jemi konkrete.

Advertisement

Te premten vjen ne Tirane, Izraeli ne duelin r dyte ne grup.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy