Ndërpritet ndeshja midis Tiranës dhe Besiktasit/ Shkak bëhen tifozët, hedhin flakadanë në fushë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndërpritet ndeshja midis Tiranës dhe Besiktasit/ Shkak bëhen tifozët, hedhin flakadanë në fushë

Ndeshja midis Tiranës dhe Besiktasit është ndërprerë për shkak të mjeteve piroteknike të hedhura në fushë.

 

Shumë flakadanë të hedhur gjë që sollën edhe sjellje antisportive që mund të ccojë dhe në dënime nga UEFA.

 

Advertisement

Kjo ka bërë që UEFA të bëjë një mbeldhje urgjente në zyrë. Sfida do të rifillojë, por nëse kjo ripërsëritet, UEFA paralajmëron pasoja.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy