28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 09.02.2023, në ora 03:50 në rrugën “Skopska” në Strugë, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor në Strugë arreston 28-vjeçarin M.R. nga Republika e Shqipërisë, shkruan Struga Ekspres.

28 vjeçari kapet duke dalë nga një shtëpi, ku më parë ka kryer një vjedhje të rëndë, gjatë së cilës i ka marrë para dhe sende të ndryshme. Gjërat e vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa personi është ndaluar në Komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB. (Struga Ekspres)

28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy