Arrestohet 20 vjeçari nga Struga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 09.05.2023 rreth orës 20:00 para një kazinoje në rrugën “Niko Nestor” në Strugë, oficerë policorë kanë arrestuar RT (20) nga Struga pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun !
Merlina Ziba-Zëdhënëse e MPB-së.

Arrestohet 20 vjeçari nga Struga shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy