Arrestohet 67 vjeçari, i qëlloi qentë me pushkë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 16.08.2023, në ora 20:30 në Vevçan, zyrtarë policorë të njësisë policore në fshatin Veleshtë të Strugës, e kanë arrestuar P.P (67) nga Vevçani. Ai dyshohet se ka qëlluar me pushkë rreth orës 18:00 në drejtim të qenve në pronësi të G.M. nga Vevçani. Pushka është konfiskuar, dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj P.P. do të ngrihet kallëzim penal.(Struga Ekspres)

Arrestohet 67 vjeçari, i qëlloi qentë me pushkë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy