Gjobiten 46 shoferë nga Struga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 26.03.2023, në periudhën prej orës 14:00 deri në ora 20:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohër.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 78 drejtues mjetesh të cilët drejtonin mjetin motorik me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, prej të cilëve 13 në Ohër, 46 në Strugë, 16 në Kërçovë dhe 3 në Dibër, Ministria njofton nga Brendshme

The post Gjobiten 46 shoferë nga Struga appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy