Kapet drogë në Strugë, arrestohen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 06.12.2022, rreth orës 14:00 në lagjen “Plitishta” të Strugës, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë arrestuar 40-vjeçarin O.L. nga Ohri dhe 43-vjeçari G.S. nga fshati i Lakocerej i Ohrit,shkruan Struga Ekspres.

Gjatë kontrollit në në mjetin e pasagjerëve ku ndodheshin O.L. u gjet dhe u konfiskua marihuana, ndërsa te G.S. u gjetën katër shishe me lëng. Ata janë ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

The post Kapet drogë në Strugë, arrestohen dy persona appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy