Nesër Shumi dhe Zagraçani nuk ka rrymë 3 orë, EVN-ja punon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

L A J M Ë R I M

Nesër më datë 07.06.2021 ne f.Zagraçan dhe f.Shum prej ores 08 deri 11 nuk do të ketë rrymë elektrike, për shkak të disa punimeve nga ana e EVN-së së Strugës.

Nesër Shumi dhe Zagraçani nuk ka rrymë 3 orë, EVN-ja punon shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Leave A Reply

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy