Një vajzë e mitur kapet duke vjedhur në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 18.04.2023, në ora 17:30, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor i Strugës kanë ndaluar një të vajzê të mitur nga një fshat i Strugës.

-Ajo është kapur duke kryer një vjedhje në një objekt shitës në Strugë, gjatë së cilës ka marrë disa sende. Gjërat e vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa e mitura është intervistuar në komisariat në prani të një prindi. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Një vajzë e mitur kapet duke vjedhur në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy