Lansimi i pajisjeve të reja të kompanisë Apple: Tetë njoftimet kryesore

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjiganti teknologjik, Apple, të martën prezantoi një mori produktesh, përfshirë linjën e re të telefonave iPhone 13, orën Apple me ekrane të mëdha e iPadët e rinj. “The Verge” ka spikatur tetë lajmet kryesore nga konferenca e mbajtur online.

iPhone 13 ka dizajn të ngjashëm me “njollë” më të vogël

iPhone 13 dhe iPhone 13 Mini ngjan shumë me iPhone 12, por ka…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy