Pamje mbresëlënëse/ Ujëvara e Niagarës e ngrirë dhe e mbuluar nga dëbora

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ujëvara e Niagarës ngriu gjatë ditës së hënë, teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë nën darët e të ftohtit ekstrem.

Akulli u formua në majë të ujëvarës së famshme pasi temperaturat ranë në -19 gradë Celcois në Niagara.

Advertisement

Pamjet që vijnë nga kjo ujëvarë janë vërtetë të mrekullueshme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy