Rozana Radi vishet për herë të parë me fustan nusërie, ka një kërkesë për vajzat e rrjeteve sociale: Gocat e instagramit mos u mërzisni, na lini pak sot ta marrim vëmendjen. Jam e hapur të prezantoj dhe motin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rozana Radi vishet për herë të parë me fustan nusërie, ka një kërkesë për vajzat e rrjeteve sociale: Gocat e instagramit mos u mërzisni, na lini pak sot ta marrim vëmendjen. Jam e hapur të prezantoj dhe motin Ne ore 18:00 ne TV KLAN Mos e humbisni shancin e vetem qe keni ne jete per te ne pare duke sfiluar. Nuk e bej me ? Ahhhhhh la VITA ❤

Për herë të parë po shikojmë Rozana Radin të veshur me fustan nusërie. Këngëtarja u shfaq ditën e sotme në sfilatën e titulluar “Joni Peci & Friends” që u organizua në programin ‘E Diela Shqiptare’.

Pjesë e sfilatës ishin shumë personazhe të njohur të medias, këngëtarë, gazetarë , moderatorë dhe aktorë humori.
Këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan nusërie, modeli i të cilit ishte ndryshe nga ai që jemi mësuar të shikojmë.

Një fustan i kombinuar me një xhaketë të bardhë, super të shkurtër e që ka të ndërthurur edhe ngjyrën e zezë. Gjithashtu këngëtarja mban të veshur edhe një vello të gjatë.

Kjo eksperiencë duket se i ka pëlqyer shumë Rozanës pasi shprehet nuk e priste se do performonte në moshën 40 vjeçare dhe se pret me padurim oferta të tjera.

Advertisement

‘Flm shume jonipeci store qe me bere te sfiloj 40 vjec. Gocat e instagramit mos u merzisni na lini pak sot ta marrim vemendjen se fioridardha qeshte para ca ditesh kur i thashe qe do sfiloj per Jonin.

Pres me padurim oferta per sfilata te ndryshme. Jam e hapur dhe per prezantimin e motit psh.‘- shkroi Rozana ne Instagram.

Personazhet e njohur që morën pjesë tek sfilata ishin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, Samanta Karavello, Soni Malaj, Ilda Bejleri, Bora Zemani, Rozana Radi, Enca e të tjerë.

View this post on Instagram

Flm shume @jonipeci_store qe me bere te sfiloj 40 vjec ? Gocat e instagramit mos u merzisni ? na lini pak sot ta marrim vemendjen se @fioridardha qeshte para ca ditesh kur i thashe qe do sfiloj per Jonin. Pres me padurim oferta per sfilata te ndryshme. Jam e hapur dhe per prezantimin e motit psh ?Rozana Radi vishet për herë të parë me fustan nusërie, ka një kërkesë për vajzat e rrjeteve sociale: Gocat e instagramit mos u mërzisni, na lini pak sot ta marrim vëmendjen. Jam e hapur të prezantoj dhe motin Ne ore 18:00 ne TV KLAN Mos e humbisni shancin e vetem qe keni ne jete per te ne pare duke sfiluar. Nuk e bej me ? Ahhhhhh la VITA ❤ #hairstyle #makeup @alma_hair_makeup

Advertisement

A post shared by ?????? ???? ? (@rozana_radi) on May 24, 2020 at 3:09am PDT

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy