”Vendimi i duhur”, maturantët pro rikthimit në shkolla: Masat janë më të mirat, nuk kemi përqafuar shokët e shoqet

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maturantët janë shprehur pro vendimit për t’u rikthyer në shkolla dhe për t’u konsultuar para provimeve.

Një studente tha për News24 se ky ishte vendimi i duhur edhe pse po vijohej mësimi rregullisht edhe online.

Sa i përket masave studentët shprehen se këto janë më të mirat e mundshme.

Edhe pse kanë rreth 2 muaj që nuk shihen me njëri- tjetrin ata kanë konfirmuar se nuk kanë përqafuar njëri- tjetrin për shkak të distancimit social.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy