Arrestohet një person në Shkup për tregti joligjore me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë ditës së djeshme rreth orës 16:00 në rrugën “Voin Drashkoviq”, policia ka privuar nga liria 42 vjeçarin B.F. nga Shkupi.

Nga MPB-ja njoftojnë sot se ndaj personit në fjalë ishte shpallur fletarrestim nga Prokuroria Themelore Publike-Shkup nën dyshimin se ka kryer veprën penale “prodhim dhe lëshim në qarkullim të substancave narkotike”.

I arrestuari është dorëzuar në Prokurorinë Themelore Publike për procedurë të mëtejme.

 

Advertisement

The post Arrestohet një person në Shkup për tregti joligjore me lëndë narkotike appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy