Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa veriperëndimore do të fryj një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri më 18 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 34 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 8./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy