Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksiale do të jenë në interval prej 22 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, si dhe do të ketë erë të përforcuar në disa vende./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy