Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 22 deri 30 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy