Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 24 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme parashihet stabilizim i motit. Gjatë fundjavës do të ketë kushte për reshje lokale të shiut./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy