Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore, ndërsa në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 24 deri 32 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë. Të dielën do të ketë kushte për reshje shiut./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy