Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 22 deri 30 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë jostabil. Nesër dhe pasnesër meteorologët parashikojnë reshje të shiut./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy