Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Në disa vende do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 15 gradl celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 23 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, do të ketë reshje të shiut si dhe periudha me diell./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy