Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë jostabil dhe me reshje të shiut. Në disa vende do të fryjë edhe erë e fuqishme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 20 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të shiut./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy