Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira dhe kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 24 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe kushte për reshje të shiut. Temperaturat do të shënojnë rritje./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy