Mrekulli/ Bamirësit Struganë grumbullojnë 15 100 euro për shërimin e të riut, vetëm njê person dhuroi 11 500 euro

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gëzuar fitër Bajramin me një lajm shum të mirë
U tubuan paratë për rastin në fjalë.
15100€ (3600€ nga disa donatorë dhe 11500€ nga vetem nje donator, anonim të gjithë)
Faleminderime pa fund për donatorët

Mrekulli/ Bamirësit Struganë grumbullojnë 15 100 euro për shërimin e të riut, vetëm njê person dhuroi 11 500 euro shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy