Egzoni apo Artemisa, kush do të eliminohet?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Egzoni apo Artemisa, kush do të eliminohet?

Egzon Berisha dhe Artemisa janë dy fermerët më pak të votuar nga publiku. Tashmë ata do të përballen në një sfidë mes tyre.

Kush humbet lë përfundimisht fermën VIP mbrëmjen e sotme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy