Garë e ngushtë në Lezhë/ Pashk Gjoni “kokë më kokë” me Pjerin Ndreun

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Garë e ngushtë në Lezhë/ Pashk Gjoni “kokë më kokë” me Pjerin Ndreun

Gara sa vjen dhe ngushtohet më shumë në Lezhë.

 

Pashk Gjoni nga koalicioni Bashkë Fitojmë dhe Pjerin Ndreu nga PS janë “kokë më kokë”.

 

Advertisement

Sipas të dhënave të përditësuara nga KQZ, në Lezhë janë numëruar 25 qendra votimi nga 126 që janë në total.

 

Deri në orën 04:00 të mëngjesit të kësaj të hëne, në avantazh është Pjerin Ndreu me 2854 vota i ndjekur nga rivali i tij me 2805 vota.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy