Grabiten me dhunë karburantin, kapen dy të rinjtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia arreston në flagrancë 2 autorët e dyshuar të vjedhjes me dhunë të një karburanti në Fushë Krujë

 

Në pranga përfunduan shtetasit: F. L., 22 vjeç, banues në Kukës dhe M. C. (L)., 24 vjeç, banues në Fushë Krujë.

 

Advertisement

Këta shtetas dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, më datë 09.04.2021, kanë vjedhur me dhunë një sasi vlere monetare, një pikë karburanti në Fush Krujë.

 

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 1 pistoletë manovër, 2 aparatë celular, një automjet tip “Ford” dhe veshjet e përdorura nga këta shtetas në momentin e ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy