Katër makina përplasen tek Rruga e Elbasanit/ Tre persona përfundojnë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Katër makina përplasen tek Rruga e Elbasanit/ Tre persona përfundojnë në spital

Katër automjete janë përplasur me njëri-tjetrin përballë një lokali në Rrugën e Elbasanit, në Tiranë.

 

Polciia njofton se si pasojë e aksidentit janë dëmtuar tre persona të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Deri tani nuk ka detaje se kush ka qenë shkaku i aksidentit.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy